neo monastiri


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

neo monastiri
neo monastiri
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η σελιδα μας ειναι μια παρεα ...

Πήγαινε κάτω

Η σελιδα μας ειναι μια παρεα ... Empty Η σελιδα μας ειναι μια παρεα ...

Δημοσίευση από Admin Τρι Νοε 04, 2008 6:24 am

Τουτος εδω ο χωρος στηριχθηκε με αγαπη απο ολα τα μελη και τους αναγνωστες της .Αυτη τη στιγμη νιωθω την αναγκη να ευχαριστησω ολους εσας που αντιληφθηκατε τη φιλοσοφια της και την αιτια της υπαρξης της. Οχωρος του διαδικτυου ειναι ανοιχτος σε ολους .Ειναι ενας κοσμος χωρις περιορισμους κι ορια.Αυτο σε καποιους αρεσει και σε αλλους οχι. Ειναι ομως η πραγματικοτητα.
Οσον αφορα τη σελιδαμας μας χαροποιει το γεγονος πως σταθηκε η αφορμη ν αφυπνισει καποιους και ν ασχοληθουν λιγο παραπανω με την ιστορια ,την παραδοση και τα δρωμενα του Νεου Μοναστηριου αλλα και της ευρυτερης περιοχης . Διαπιστωνουμε στα τρια χρονια λειτουργειας της πως πολλοι ειναι εκεινοι που γνωρισαν το χωριο και πληροφορηθηκαν την υπαρξη του μεσω της σελιδας. Αυτο για μας αποτελει μεγαλη ικανοποιηση.Επισης διαπιστωσαμε πως και καποιοι αλλοι καταλαβαν τελικα την αξια του ιντερνετ κι αφου εμαθαν τη λειτουργεια του εν καιρω ανοιγουν τα φτερα τους να πεταξουν μονοι τους. Αυτο εινα ιθεμιτο και μπορει ν αποβει και πολυ καλο για τον τοπο. Η πολυφωνια ειναι σημαδι δημοκρατιας .Αυτο που δεν ειναι αξιαρεστο ειναι η ισοπεδωση και η εμπαθεια .Οταν χτιζεις κατι κανεις δε θελει να στο ισοπεδωνει .Ειτε αυτο ειναι παλατι ειτε μια μικρη ξυλινη καλυβα. Ειδικα οταν βρισκεσαι μακρια απο το πεδιο της μαχης και δε μπορεις ν αμυνθεις. Αυτη η σελιδα απο πληροφοριες μας φερεται πως βαλλεται αυτη τη στιγμη και μαλιστα χωρις λογο . Θα παρακαλουσα λοιπον εκεινους που απερισκεπτα πραττουν οτι πραττουν να το σταματησουν .Εξαλου δεν υπαρχει κανενας λογος ! Ο καθενας δινει το στιγμα του σε οτι δημιουργει . Αλλα κανεις δε μπορει να μειωνει κανεναν για ιδιο οφελος. Αυτο αν μη τη αλλο ειναι ανηθικο.
Οσον αφορα τωρα την επιθεση σε προσωπικο επιπεδο εαν πεσει στην αντιληψη μου το οτιδηποτε τοτε μονο ενας δρομος αμυνας μενει. Φυσικα ειναι εκεινος στον οποιο ο καθε ανθρωπος οφειλει να καταφευγει σε τετοια περιπτωση !
Δεν εχω να πω περισσοτερα πραγματα ...
Ξεκαθαρισα τη θεση μου απλα κι ομορφα απ αυτον εδω το χωρο που εμαθα να λειτουργω .Δεν εχω τη δυνατοτητα της αμεσης αντιληψης αλλα οπως θα διαπιστωσατε εχω τη δυνατοτητα της πληροφορησης !Ειναι υπουλο να βαλλεσαι πισωπλατα και χωρις να μπορεις να αντιπαραβαλλεις τα δικ ασου επιχειρηματα, τη δικη σου αληθεια. Για οσους πιστεψαν πως η σελιδα ή εγω προσωπικα αποτελουμε ευικολο στοχο καλο ειναι να το ξανασκεφτουν !
Admin
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1288
Ηλικία : 54
Τόπος : Athens
Registration date : 17/02/2008

Character sheet
castle:
Η σελιδα μας ειναι μια παρεα ... Left_bar_bleue0/0Η σελιδα μας ειναι μια παρεα ... Empty_bar_bleue  (0/0)

https://www.youtube.com/user/neomonastiri

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης